Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 18:00

Najczęściej zadawane pytania

Mapa pomoże Ci w łatwy sposób zlokalizować nasze biuro

Dla nas najważniejsza jest rzetelność i elastyczność w działaniu, oraz jak najbliższa współpraca z klientem. Te zasady przyświecają naszej kancelarii, dlatego też do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. W zależności od preferencji klientów oferujemy możliwość kontaktu w siedzibie kancelarii, jak i za pośrednictwem komunikacji elektronicznej, a gdy sytuacja tego wymaga również w miejscu zamieszkania klienta. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, ale świadczymy pomoc prawną dla klientów m.in. z Siedlec, Mińska Mazowieckiego, Otwocka, Góry Kalwarii, Garwolina,  Legionowa, Pruszkowa, Piaseczna i klientów z całej Polski.

Nasze usługi skierowane są zarówno do przedsiębiorców jak i osób indywidualnych.

Oferujemy porady i współpracę zarówno w formie stacjonarnej, jak i na odległość – telefonicznie, mailowo, w ramach videokonferencji. 

Konsultacja zaczyna się od ogólnego przedstawienia problemu przez klienta, a w razie konieczności analizy niezbędnej dokumentacji przesłanej przez klienta. Następnie prawnik przedstawia możliwe do podjęcia działania i warunki przyszłej współpracy. Zależy nam na tym, aby klient zyskał odpowiedzi na nurtujące go pytania. 

Na spotkanie dobrze jest przygotować wszystkie dokumenty związane ze sprawą. Nasi prawnicy wyselekcjonują najważniejsze z nich, a w razie potrzeby poproszą o przygotowanie dodatkowej dokumentacji. 

Tak, w zakres usług oferowanych przez kancelarię wchodzi zarówno przygotowanie pojedynczych pism, jak i kompleksowa obsługa sprawy.  

Z uwagi na to, że każda sprawa jest inna staramy się indywidualnie podchodzić do wyceny usług kancelarii. Odezwij się do nas a wycenimy Twoją sprawę.