Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach: 9:00 – 18:00

O nas

Kancelaria powstała z myślą o problemach prawnych z którymi codziennie stykają się nasi klienci. Dzięki wiedzy i doświadczeniu możemy zaoferować rozwiązania, które będą nie tylko skuteczne, ale dopasowane do potrzeb.

Skomplikowane procedury prawne i niejasne przepisy mogą tylko spotęgować poczucie bezsilności, dlatego w kancelarii staramy się, w atmosferze zaufania, pomóc pokonać wszelkie prawne trudności w sposób jak najmniej stresujący dla klienta. Wszystkie spotkania i porady prawne objęte są tajemnicą.

Poznaj nas

Nasz zespół

Maciej Fiedorowicz
Radca Prawny (WA-15162)

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Radca Prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie. Swoje zainteresowania zawodowe skupia przede wszystkim na szeroko pojętym prawie cywilnym (w tym prawie rodzinnym), obsłudze podmiotów gospodarczych oraz prawie administracyjnym. Posiada bogate doświadczenie uzyskane m.in. poprzez setki godzin spędzonych na salach sądowych.

Karolina Marczak 
Radca Prawny (LB-2649)

Ukończyła studia prawnicze na Wydziale Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. Radca Prawny wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Lublinie. Posiada bogate doświadczenie w dochodzeniu należności na etapie postępowania sądowego oraz egzekucyjnego. Prowadzi obsługę m.in. w zakresie prawa pracy i prawa gospodarczego.

Współpraca

Co nas wyróżnia?

Bezpieczeństwo

Sprawy, które nam powierzasz objęte są tajemnicą zawodową. Potrafimy zbudować i utrzymać wzajemne zaufanie mając na względzie poszanowanie prywatności Klienta i profesjonalizm we wzajemnych stosunkach. Nie oceniamy Twoich wyborów, a staramy się pomóc.

Zaangażowanie

Nie działamy taśmowo, a każdą sprawę analizujemy indywidualnie. Przykładamy ogromną wagę do szczegółów. Dbamy o jakość przekazywanych komunikatów, dlatego mówimy prostym i zrozumiałym językiem. Zależy nam na dobrych relacjach z klientem.

Uczciwość

Jasno przedstawiamy warunki współpracy – prezentując wady, zalety, wszelkie ryzyka, a także warunki finansowe. Dotrzymujemy danego słowa. Zadowolenie osób korzystających z naszych usług to dla nas priorytet.